ESKİŞEHİR

Eskişehir’deki acenta sahibi meslektaşlarımızla kahvaltıda bir araya geldik.


Kültürel çeşitliliği, tarihi ve modern şehir yapısıyla öğrenci şehri Eskişehir’de acenta sahibi meslektaşlarımızla sabah kahvaltısında bir araya gelerek, hep birlikte “TÜRSAB Tek Yürek” dedik.

Eskişehir’deki The Merlot Hotel’de yoğun bir katılım eşliğinde gerçekleşen buluşmada; TÜRSAB 24. Dönem Başkan Adayı Davut Günaydın, manifestoları içinde ilk sırada bulunan ‘TÜRSAB’ın itibarını geri kazanacağız’ maddesine değinerek, ‘Önceliğimiz itibarımızı geri kazanmak olacak’ dedi.

TÜRSAB’ın itibarının kurum, sektör ve meslek için önemli bir gereklilik olduğunu belirten Günaydın, “Başta Kültür ve Turizm Bakanlığımız olmak üzere tüm devlet kurumlarımız ve paydaşlarımızla kucaklaşacağız. TÜRSAB’ı yapacağı faaliyetlerle kamuoyu nezdinde de varlığını hissettirerek, itibarını yükseltmek en önemli önceliğimiz olacak” açıklamasında bulundu.

TÜRSAB Tek Yürek olarak; ev sahipliğimizi üstlenen The Merlot Hotel yöneticileri başta olmak üzere toplantımıza katılarak değerli görüşleriyle bizlere destek olan tüm meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

Güçlü bir birlik olarak tek yürek hareket edeceğiz.